Leuke villa met 3 slaapkamers / Los Altos de las Palas
Met drie slaapkamers en twee badkamers, evenals een enorme woon-eetkamer…
Niewbouw
275,000€
Niewbouw
247,500€
Een luxe complex bestaande uit 17 maisionettes met gemeenschappelijk overloopzwembad, terrassen en/of een solarium waar u bijna elke dag van het jaar kunt genieten van alle uren zonneschijn.
Elke woning heeft 2 slaapkamers en 2 ingerichte badkamers. Het pand is ontworpen op twee niveaus met een eigentijdse stijl en een open concept, bestaande uit een volledig ingerichte keuken en een woon-eetkamer.
De woningen bevinden zich op de eerste lijn van het strand en zijn ook op het zuiden gericht.
De deur van de urbanisatie komt uit op de “Seafront Promenade” en een geweldig strand aan de Middellandse Zee.
De woning zal voldoen aan de hoogste normen en zal worden uitgerust met:
Gemeenschappelijk overloopzwembad met kunstgrasveld.
Keuken compleet ingericht en voorzien van oven, magnetron, koel/vriescombinatie, geïntegreerde vaatwasser, inductiekookplaat en afzuigkap.
Verlichting: LED-spots in het pand (eetkamer, keuken, gangen en badkamers), en ook buiten.
Inbouwkasten met lades.
Volledig ingerichte badkamers, met een badmeubel, spiegel met licht en doucheschermen. Elektrische vloerverwarming in beide badkamers.
Pre-installatie voor geleide airconditioning.
Gemotoriseerde jaloezieën.
Zomerkeuken op het voorterras van de begane grond en op het solarium/dakterras van de bovenste verdiepingen.
Parkeerplaats op het perceel voor de begane grond en binnen de ontwikkeling voor de bovenste verdiepingen.
Prijs vanaf 247.500 euro.
Voor bezichting van dit object bieden wij u ons Hotel Costa Blanca Resort aan tegen een gereduceerde prijs van 50 euro per nacht voor 2 personen.
Neem voor meer informatie kontakt met ons op.
Met drie slaapkamers en twee badkamers, evenals een enorme woon-eetkamer…
275,000€
Deze geweldige moderne villa biedt een bebouwde oppervlakte van 141…
449,900€