
Geschakelde woning met groot perceel / Finestrat
Zon, strand, berg, golf, goede restaurants, pretparken, winkelcentra, shows, ……
Niewbouw
224,900€
Niewbouw
333,000€
Deze unieke geschakelde villa’s, met een woonoppervlakte van 157m2, hebben een “ibiza” stijl uitstraling, met zachte en warme aardekleuren voelt het direct als een oase van rust.
De woningen hebben elk 3 slaapkamers en 2 badkamers. en een privésolarium met uitzicht over het prachtige landschap en de vallei van Formentera Del Segura.
De woonkamer en keuken zijn gemaakt van glas, wat ervoor zorgt dat er zoveel mogelijk licht de woning binnenkomt. Tussen de twee delen komt een zwembad van 18 meter. De woning heeft 2 ruime terrassen op de begane grond met de mogelijkheid om uw auto te plaatsen.
Prijs vanaf 333.000 euro.
Voor bezichting van dit object bieden wij u ons Hotel Costa Blanca Resort aan tegen een gereduceerde prijs van 50 euro per nacht voor 2 personen.
Neem voor meer informatie kontakt met ons op.
Zon, strand, berg, golf, goede restaurants, pretparken, winkelcentra, shows, ……
224,900€
Half vrijstaande Elisa Villa – ontworpen om de allerbeste open…
319,950€