
Goedkope finca / Fortuna
Landhuis van ongeveer 60 m2 gebouwd op een perceel van…
Bestaande woning
87,900€
Bestaande woning
170,000€
Rustieke finca in een natuurlijke en rustige omgeving.
Deze finca biedt U: Begane grond: keuken met eetbar, woonkamer met houtkachel, overdekte veranda, 900m2 perceel Bovenverdieping: 2 slaapkamers, badkamer en terras De finca heeft een externe patio meer een lagere plot met toegang vanaf de patio, waar een onafhankelijk gebouwd magazijn van 8,5 m² is.
Het heeft een tuin die het in een oase transformeert en is een groene barrière met allerlei vogels die het dagelijks bezoeken. De tuin is druppelbevloeid met water uit de gemeenschap van irrigators van het moeras. Er is ook een grote barbecue en een houtopslag.
Voor bezichting van ons object bieden wij u ons Hotel Costa Blanca Resort aan tegen een gereduceerde prijs van 50 euro per nacht voor 2 personen.
Neem voor meer informatie kontakt met ons op.
Landhuis van ongeveer 60 m2 gebouwd op een perceel van…
87,900€
Landhuis van ongeveer 100 m2 gebouwd op een perceel van…
97,900€