
Rijtjeshuis met 3 slaapkamers / Santiago de la Ribera
Dit is een rijtjeshuis, op twee niveaus, met 3 slaapkamers…
Niewbouw
263,000€
Niewbouw
187,400€
Luxe complex van 10 maisonnettes met gemeenschappelijk zwembad, parkeerplaats, terrassen voor de begane grond en solarium voor de bovenste verdiepingen, zodat u elke dag van het jaar kunt genieten van alle uren zon.
De maisonnettes op de begane grond hebben 2 slaapkamers en 1 ingerichte badkamer en de maisonnettes op de bovenverdieping hebben 3 slaapkamers en 2 ingerichte badkamers. Ontworpen met een eigentijdse stijl en een open concept, bestaande uit een volledig ingerichte keuken en woon-eetkamer.
De ontwikkeling is 5 minuten. ver naar het strand, omgeven door alle voorzieningen, parken, sportfaciliteiten en verschillende golfbanen.
De woning zal voldoen aan de hoogste eisen en zal worden uitgerust met:
Gemeenschappelijk zwembad met verlichting.
Keuken compleet ingericht en voorzien van oven, magnetron, vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigkap en koelkast.
Verlichting: ingebouwde verlichting in het pand (eetkamer, keuken, gangen en badkamers), evenals in buitenruimtes.
Gevoerde kledingkasten met lades, planken en kledingrekken.
Volledig ingerichte badkamers met badmeubel, spiegel en doucheschermen.
Geleid airconditioning installatie.
Gemotoriseerde jaloezie in de woonkamer.
Terrasvormige ruimte voor de begane grond.
Solarium voor de bovenste verdiepingen.
Parkeerplaats.
Dit is een rijtjeshuis, op twee niveaus, met 3 slaapkamers…
263,000€
Perfect ontworpen … deze prachtige villa met twee verdiepingen is…
459,950€