Appartement op een paar meter van zee in La Mata
Het appartement heeft een woonoppervlakte van 76 m², verdeeld over…
Bestaande woning
197,000€
Niewbouw
237,132€
Deze woningen bevinden zich in een gevestigde wijk van La Manga, omgeven door alle essentiële voorzieningen die comfortabel en gemakkelijk wonen aan zee mogelijk maken. Winkels, supermarkten en een breed scala aan bars en restaurants liggen op slechts een paar minuten lopen, perfect voor zowel het dagelijkse leven als het genieten van de kustsfeer.
De appartementen liggen op slechts 100 meter van de Middellandse Zee en gaan naadloos op in een natuurlijke omgeving met duinen, dennenbossen en fijne zandstranden, met directe toegang tot een van de meest iconische gebieden van de Costa Cálida. De ligging aan de noordkant van La Manga zorgt voor een onbelemmerd uitzicht op zee en een rustige, exclusieve sfeer.
Het wooncomplex biedt appartementen en penthouses met 1, 2 en 3 slaapkamers, allemaal met een eigen terras met uitzicht op zee. De penthouses beschikken over een eigen solarium met panoramisch uitzicht op zowel de Middellandse Zee als de lagune Mar Menor. Alle woningen zijn gelijkvloers en bieden verschillende indelingen om aan diverse wensen te voldoen.
Het appartement heeft een woonoppervlakte van 76 m², verdeeld over…
197,000€
Appartement in een privé wooncomplex met een gemeenschappelijk zwembad, gelegen…
127,260€