Nieuwe bungalows met 3 slaapkamers vlakbij de zee
Dit exclusieve wooncomplex in San Pedro del Pinatar bestaat uit…
Niewbouw
339,900€
Niewbouw
949,900€
Dit eigentijdse appartement, gelegen in San Pedro del Pinatar, is ideaal als permanente woning én als investering. De woning biedt circa 75 m² woonruimte, functioneel ingedeeld voor optimaal comfort en ruimtebenutting.
Het appartement beschikt over drie slaapkamers en twee complete badkamers, met lichte, luchtige kamers en een moderne stijl, ontworpen voor het dagelijks leven. De woon-eetkamer loopt naadloos over in een moderne keuken, wat een open en uitnodigende sfeer creëert.
Het project is ontworpen met hoogwaardige materialen en een moderne aanpak, waarbij natuurlijk licht en comfort centraal staan. Dit is een uitstekende kans om een nieuwbouwwoning te verwerven in een zeer gewilde buurt, dicht bij voorzieningen, recreatiemogelijkheden en de kust.
Dit exclusieve wooncomplex in San Pedro del Pinatar bestaat uit…
339,900€
Deze biedt u twee slaapkamers en één badkamer maar is…
320,000€