3 slaapkamer appartementen / San Pedro del Pinatar
Deze moderne 3 slaapkamer appartementen zijn 2 minuten lopen verwijderd…
Niewbouw
239,950€
Niewbouw
275,000€
In deze luxe woonwijk kunt u kiezen tussen 2 of 3 slaapkamers , evenals genieten van een lichte woon-eetkamer, open keuken met bar, 2 badkamers (waarvan één en suite), 2 terrassen met uitzicht op het zwembad en groene zones plus een groot privésolarium om te ontspannen. Wat een goede tijden wachten op je onder de zon!
Vanuit dit complex heeft u toegang tot essentiële diensten zoals supermarkten, apotheken, gezondheidscentra of het algemeen ziekenhuis van Torrevieja, evenals alle recreatiegebieden die u zich kunt voorstellen :
Het appartement wordt volledig gemeubileerd opgeleverd, met inbouwkasten, ingerichte keuken met merkapparatuur, veiligheidsdeur, dubbele beglazing en met optie van garage met berging, klaar om in te trekken!
Prijs 2 slaapkamer appartement vanaf 275.000 euro
Prijs 3 slaapkamer appartement vanaf 295.000 euro.
Voor bezichting van ons object bieden wij u ons Hotel Costa Blanca Resort aan tegen een gereduceerde prijs van 50 euro per nacht voor 2 personen.
Neem voor meer informatie kontakt met ons op.
Deze moderne 3 slaapkamer appartementen zijn 2 minuten lopen verwijderd…
239,950€
Moderne appartementen met slechts 2 appartementen per gebouw. Het appartement…
369,000€