
Luxe villa met zwembad / Rojales
euro. Op maat gemaakte villa’s op percelen van 530 m2…
Niewbouw
699,900€
Niewbouw
425,000€
Dit is een luxe complex van 3 villa’s met elk een privézwembad, een tuin en een solarium met een zomerkeuken. Met zowel een tuin als een solarium kunnen eigenaren het hele jaar door genieten van elk uur zonneschijn, elke dag. hoewel dit complex drie villa’s heeft, is er al één verkocht, dus er zijn er nu nog maar twee beschikbaar. Oplevering, klaar voor bewoning, is oktober 2022.
Elk van deze villa’s heeft 3 slaapkamers en 3 ingerichte badkamers . Ze zijn ontworpen op drie niveaus met een eigentijdse stijl en een open concept , met een volledig ingerichte keuken en een woon-eetkamer.
Vanuit de villa’s kunnen eigenaren genieten van een prachtig uitzicht op zee en de golfbaan tot aan La Serena Golf.
Deze ontwikkeling is gelegen in Los Alcázares (Murcia), 1,5 km van het strand, omgeven door voorzieningen, parken, sportfaciliteiten en verschillende golfbanen.
Het pand is gebouwd volgens de hoogste normen en zal worden uitgerust met:
Prijs 425.000 euro.
Voor bezichting van dit object bieden wij u ons Hotel Costa Blanca Resort aan tegen een gereduceerde prijs van 50 euro per nacht voor 2 personen.
euro. Op maat gemaakte villa’s op percelen van 530 m2…
699,900€
Designvilla met een totale oppervlakte van 236 vierkante met uitzicht…
1,275,000€